тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Індивідуальний пошив пальто

Реглан – ательє, що передає традиції якісного пошиву одягу з 1922р і до сьогодні

У будь-яку погоду, навесні і восени, взимку і прохолодним літнім днем ніяк не обійтися без пальто.

А щоб пальто було ідеальним, Ательє Реглан пропонує пошив пальто за індивідуальним замовленням.пошив-пальто

Коротке або ж подовжене, з легкого трикотажу або тепле шерстяне – пальто буде відмінним завершенням Вашого образу. Пальто, яке ідеально лежить по фігурі – це навіть більше, ніж просто предмет одягу. Індивідуальний пошив пальто допоможе завершити ваш образ. Спробуйте відійти від традицій, замовте пошиття пальто незвичайного крою, якого у Вас ніколи не було, і Ви здивуєтеся, як перетвориться Ваш гардероб. Якщо Ви прийняли рішення, що пошив пальто для Вас буде оптимальним варіантом, завітайте до нашого ательє.

В ательє Реглан Ви зможете в гостинній і затишній атмосфері обговорити деталі майбутнього вбрання, порадитися про вибір тканини, підібрати те, що ідеально підходить саме Вам. Пальто, зшите точно по Ваших мірках, буде разюче відрізнятися від придбаного в магазині. Кожна деталь буде підкреслювати достоїнства фігури. При необхідності майстри нашого ательє пошиють додаткову знімну підкладку. Ваші ідеї – наше втілення!

Реглан – це ательє, що передає традиції якісного пошиву одягу з 1922р і до сьогодні

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.