тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Індивідуальний пошив

Реглан – ательє, що передає традиції якісного пошиву одягу з 1922р і до сьогодні

Пошиття на замовлення, індивідуальний пошив одягу – ці поняття завжди асоціюються в нашій свідомості з високою якістю та ідеальною посадкою по фігурі. І як би не розвивалася індустрія модних магазинів, який б широкий асортимент готової продукції вони не пропонували – індивідуальний пошив одягу завжди буде таким ж актуальним, як і сто років тому.

Індивідуальний-пошив-реглан

З моменту виникнення перших будинків мод в Парижі, пошити плаття на замовлення прагнули всі поважні вельможі. Костюми шили з дорогих тканин, прикрашали гудзиками з дорогоцінних металів. Що ж говорити про сукні для дам, які споконвіку шили за індивідуальними лекалами. Індивідуальне пошиття одягу пов’язується в нашій уяві з ексклюзивністю, неповторним шиком, оригінальністю виконання. Адже річ створюється на Ваших очах, для Вас створюють лекала, підганяють їх по фігурі, знімають мірки, опрацьовується кожна деталь майбутнього наряду. Ще одна причина, з якої індивідуальне пошиття одягу не перестає бути актуальним – це посадка по фігурі. Всі ми дуже різні і навіть поділ фігур на типи «яблуко» або «груша» не може враховувати всіх особливостей саме Вашої будови тіла. Комусь потрібно приховати широкі плечі, для когось проблема – приховати широкі стегна. Високий або низький зріст, невеликі або навпаки надто пишні груди.

Як знайти наряд, який буде враховувати всі Ваші побажання – «підкреслити достоїнства і приховати недоліки»? У випадку з готовим одягом це завдання вкрай складне. Можна витратити дні, тижні і навіть місяці, обійти величезну кількість магазинів і так і не знайти відповідного комплекту. А можна просто звернутися в наше Ательє Реглан, котре надасть вам повний комплект послуг з індивідуального пошиття. Ви самі виберете потрібний колір і фактуру тканини, довжину і крій, отримаєте консультацію щодо вибору фасону. Ваша обновка буде сидіти, як влита!

Речі, пошиті у нас, будуть служити Вам не один рік і з лишком окупляться. Будьте красиві і впевнені в собі! А пошиття на замовлення залиште нам, ательє Реглан допоможе виглядати неперевершено!

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.