тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Машинна вишивка

Машинна вишивка. Деталі по тел.: 096 2011 096

Машинна вишивка – тел.: 096 2011 096

Машинна вишивка формує фірмовий стиль компанії. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з нанесення вишивки. Серед послуг нашої фірми: вишивка на рушниках, виготовлення українських вишиванок, вишивка на футболках, вишивка на постільній білизні, вишивка логотипів компанії та інші варіанти вишивки на тканині…

Вартість наших послуг залежить від загальної кількості стібків і складності виконання малюнку (розраховується по ціні за 1000 стібків). Окремо оплачуються послуги з розробки дизайну вишивки.

Машинна вишивка дозволяє прикрасити форму співробітників фірм і компаній. У наш час практично всі великі компанії, банки, заклади різного напряму, замовляють виготовлення спецодягу або певних предметів одягу з нанесенням зображення. В багатьох кафе, ресторанах або інших закладах ви можете спостерігати співробітників, одягнених у форму з нанесеними логотипами. Студія Ательє-Реглан пропонує послуги із пошиття уніформи та нанесення на неї логотипів або фірмової символіки компанії.

Деталі по тел: 096 2011 096

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.