тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Пошиття жіночого одягу

Реглан – ательє, що передає традиції якісного пошиву одягу з 1922р і до сьогодні

В Інтернеті є безліч чудових плать, котрі привертають увагу шикарним пошивом, розкішною тканою або складним кроєм. Жінки зазвичай милуються цими сукнями, проте в реальності таку сукню не так просто знайти.пошиття-жіночого-одягу

Мріяти, звичайно, не шкодить, але навіщо обмежувати себе, якщо ви можете отримати чудовий наряд всього за декілька днів.

Скориставшись послугами Ательє Реглан, будь-яке пошиття жіночого одягу на замовлення гарантує вам неперевершеність та індивідуальність. Якщо ви не можете визначитись з моделлю, наші майстри з величезним досвідом роботи як в Україні, так і за її межами, допоможуть вам створити свій індивідуальний стиль, який буде підкреслювати саме ваш спосіб життя і характер. Якщо вас цікавить брендовий одяг, то ми не одноразово відтворювали сукні відомих світових будинків мод. Реглан – шиємо в любов’ю для вас.

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.