тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Ремонт одягу

Реглан – ательє, що передає традиції якісного пошиву одягу з 1922р і до сьогодні

Практично кожна людина має у своєму гардеробі такий одяг, котрий до вподоби більше за всі інші речі. Окремі предмети гардеробу найкращим чином підходять по фасону і стилю, вигідно підкреслюють кращі риси фігури та вдало приховують недоліки. Одяг може викликати приємні спогади про яскраві та зворушливі моменти з життя.

ремонт-одягу

Зазвичай такі речі не зберігаються довгий час в шафі. Люди намагаються одягати їх якомога частіше, адже хороша і зручна річ завжди піднімає настрій і додає впевненості у власних силах.

Але є і зворотна сторона цього питання. Від частого носіння річ швидше приходить в непридатність. У такому випадку можна викинути її, або віднести в ательє Реглан, де професійні майстри з багаторічним досвідом роботи як в Україні, так і за її межами оперативно полагодять вашу улюблену річ.

Студія-ательє «Реглан» виконає ремонт одягу з будь-яких матеріалів – від мережива до хутра, та будь-якої складності. До кожної речі ми підходимо дбайливо й уважно, чи це розкішне вечірнє вбрання або скромний домашній одяг. Адже, якщо Ви принесли нам свою річ – значить, вона дорога Вам, і ми зробимо все, щоб подарувати їй друге життя.

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.