тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Пошиття чоловічого костюма

Реглан – ательє, що передає традиції якісного пошиву одягу з 1922р і до сьогодні

Неперевершена якість костюма, зшитого на замовлення, не викликає сумнівів  у сучасної людини. А між тим, пошиття чоловічого костюма (трійка) ще з кінця 19 століття символізував статус і положення в суспільстві джентльмена. Фасон, крій, деталі костюма змінювалися, відповідаючи часу по духу й стилю, одне залишалося незмінним – уявити собі чоловіка, в гардеробі якого костюм відсутній просто неможливо.

пошиття-чоловічого-костюму

Здавалося б, немає нічого більш суворого, навіть консервативного, ніж класичний костюм. Однак, в усі часи цінувалася і буде цінуватися індивідуальність. Ми всі прагнемо виділити себе з маси людей, хочемо, так чи інакше, привернути увагу до своєї персони.

Саме пошиття костюма на замовлення, дозволить, не створюючи протиріч вимогам дрес-коду, проявити себе, створити образ ділової людини, модного джентльмена або респектабельного пана.

Як добре, що чоловічі постаті не підвладні стереотипам 90-60-90! Тим не менш, костюми в масовому виробництві шиють за заздалегідь заданими типами фігур. А статура кожного чоловіка – унікальна. Саме тому підгонка по фігурі чоловічих костюмів – одна з найбільш затребуваних послуг Ательє Реглан.

Ми спеціалізуємося на посадці по фігурі костюмів для чоловіків. Ми зробимо все можливе, щоб Ваш костюм сидів, як влитий. Реглан – шиємо з любов`ю для Вас.

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.