тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Пошиття Медичної уніформи

Красивий і презентабельний медичний спецодяг - це можливість підкреслити свою індивідуальність і порадувати око пацієнта.

Якісно пошита медична уніформа якомога краще демонструє високий статус і відповідну якість обслуговування медичного закладу. Крім того, красивий і презентабельний медичний спецодяг – це можливість підкреслити свою індивідуальність і порадувати око пацієнта.

Традиційний одяг для медичного персоналу відрізняється постійністю і консерватизмом.

Щорічно в медичній моді з’являються нові форми одягу для медперсоналу. Пошиття медичного одягу набуває нові напрямки, що дозволяє йти в ногу з часом.

Якщо вам потрібна медична уніформа, то ательє Реглан допоможе вам з цим питанням. Ми пошиємо форму, яка відповідає всім необхідним вимогам. Наша компанія спеціалізується в пошитті медичного одягу високої якості. Ми тісно працюємо з багатьма косметичними та медичними установами. Кожне замовлення з пошиття медичного одягу -індивідуальне, з неповторним стилем. Ательє  Реглан працює з клієнтами по всій Україні, адже сучасні технології дозволяють працювати дистанційно.

Пошиття Медичної уніформи

Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю телефонуйте 097 621 1962, 093 14 33 578

Або запишіться на примірку.

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.