тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Оновлення сайту Ательє

Шановні клієнти та партнери, ми раді повідомити Вам про завершення робіт з оновленням  нашого сайту. У зв’язку з цим ми запрошуємо всіх, з ким ми працювали і працюємо, залишити свій відгук про роботу нашого ательє Реглан

Про нас

Студія-ательє Реглан пропонує послуги індивідуального пошиття одягу. Разом з нами Ви зможете втілити свої ідеї в життя, адже індивідуальний підхід наших майстрів дозволить Вам бути неперевершеними та почуватися в речах, пошитих у нас, неначе в другій шкірі.

Аби підібрати Вам найкращу модель, наші майстри з багаторічним досвідом роботи як в Україні так і в Греції, зустрінуться з Вами та обговорять усі деталі. Після створення та затвердження ескізу ми приступимо до пошиття одягу. Через дві-три примірки Ви матимете ексклюзивну річ, виготовлену з любов`ю спеціально для Вас.

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.