тел: 097 62 11 962
тел: 096 20 11 096
[email protected]
Зворотній дзвінок

Пошив чоловічого одягу

Реглан – ательє, що передає традиції якісного пошиву одягу з 1922р і до сьогодні

Пошив чоловічого одягу нітрохи не менш популярне, ніж виготовлення на замовлення жіночого одягу.

Сучасний чоловік стежить за модою і хоче щодня виглядати елегантно і стильно. Сучасний світ диктує свої правила! У наші дні ніхто вже й уявити не може чоловічий гардероб без його основної складової – чоловічого костюма-трійка.

пошив-чоловічого-одягу

Чоловічий костюм актуальний в будь-якій ситуації: на роботі, під час романтичної зустрічі, для походу в ресторан, на сімейному торжестві. І, без сумнівів, кожен чоловік знає, як вигідно відрізняється костюм, зшитий на замовлення. Індивідуальний пошив одягу творить чудеса!

Чоловічий костюм може бути спортивним, неформальним, костюм з джинсами або костюм з укороченими брюками – мода дає нам великий простір для фантазії. Не можна забувати і про чоловічі сорочки, котрі також, як і костюм, становлять основу базового гардеробу чоловіка. Сорочка, пошита за індивідуальним замовленням, завжди ідеально сидить. Таку сорочку хочеться носити як окремий елемент, не приховуючи під  піджаком. Одяг, пошитий в ательє Реглан, сидітиме, як друга шкіра, не сковуючи рухи і не викликаючи ні найменшого дискомфорту. Що ж ще входить в гардероб сучасного чоловіка і чи все це можна зшити? Пуловери, блейзери, кардигани, футболки-поло, куртки, брюки, пальто – все це можна відтворити таким, як у Ваших мріях, замовивши пошиття чоловічого одягу в ательє Реглан.

Ательє Реглан виконає будь-який каприз найвимогливішого джентльмена, а чоловікові, який звернувся в ательє вперше, порадять, з чого почати.

У пошитті чоловічого одягу є безліч нюансів, врахувати які Вам допоможуть професійні майстри ательє Реглан.

Завітайте до нас в ательє Реглан, і за чашкою запашної кави ми допоможемо Вам зорієнтуватися в світі моди, підкажемо, який тип крою найкраще підкреслить достоїнства фігури, яку тканину краще вибрати на літо, а яку на осінньо-зимовий період. Ми створимо ту річ, яка стане в гардеробі найулюбленішою, і Ви, поза всяких сумнівів, захочете повернутися до нас знову і знову! Ательє Реглан – традиції котрі передаються з 1922р.

Контактна інформація

Реглан – студія-ательє, котра виконує замовлення по всій Україні, як індивідуальні, так і корпоративні. Для того, щоб розпочати нашу плідну співпрацю, натисніть кнопку «записатись на примірку» - і ми обов’язково Вам зателефонуємо.